Bezproblemowa konsolidacja dostawców usług konsultingowych

Skorzystaj z usługi ProData Consult Vendor Management Service i powierz nam czasochłonne i często żmudne zarządzanie dostawcami i zewnętrznymi konsultantami, zachowując przy tym pełną wolność wyboru.

Skończ w pracochłonnym i skomplikowanym zadaniem, jakim jest zarządzanie wieloma dostawcami. Niezależnie od tego, czy korzystasz z usług niezależnych freelancerów, czy też pracowników od różnych dostawców, możemy przejąć całość lub część czynności związanych z administracją Twoich zewnętrznych konsultantów.

Pozwól nam zająć się tym procesem. Konsolidujemy i administrujemy działania Twoich zewnętrznych pracowników, abyś mógł skupić się na kluczowych elementach swojej działalności.

VMS_problem-free

Korzyści

Group-6272

Konsolidacja

Połączone procesy zatrudniania, rozliczania i zawierania umów z konsultantami

Group-6168

Wolność wyboru

Wybór dostawców i konsultantów w zależności od indywidualnych preferencji

business-and-finance

Niższe koszty administracyjne

Obniżenie kosztów administracyjnych, dzięki konsolidacji wielu złożonych procesów

Group-6280

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej pracowników ProData Consult obejmujące wszystkich konsultantów

Jak to działa?

Nasza usługa zarządzania dostawcami jest procesem wspierającym administrację w działach IT.

Konsolidacja i centralizacja

Przeprowadzamy szybki proces transformacji, w którym centralizujemy zarządzanie umowami z dostawcami i konsultantami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach konsolidacja może być delikatną kwestią, dlatego jesteśmy dumni z profesjonalnej, starannej obsługi tego procesu i ścisłej współpracy z zainteresowanymi stronami.

Administracja

Zajmujemy się bieżącym zarządzaniem i administracją Twoich konsultantów. Nasza solidna platforma IT jest podstawą skutecznego zarządzania dostawcami i konsultantami.

Jeden punkt kontaktowy

Zamiast zarządzać wieloma relacjami i interfejsami, od teraz wystarczy Ci już tylko jeden, zintegrowany system. Od teraz to my będziemy zajmować się wszystkimi zadaniami i kwestiami związanymi z zarządzaniem i administracją Twoich konsultantów.

Monitorowanie w module klienta

Skorzystaj z naszego bezpłatnego modułu klienta, który pozwoli Ci śledzić cały proces zarządzania dostawcami. Dzięki niemu uzyskasz pełny wgląd do wszystkich zapytań, umów i wydatków. Nigdy wcześniej kontrola i przegląd wszystkich działań konsultantów - przy jednoczesnym odciążeniu od problematycznej administracji - nie były tak łatwe!

Subskrybuj newsletter
Zapisując się do newslettera ProData Consult, akceptujesz Politykę prywatności i plików cookies

Referencje