Znalezienie talentów IT nie musi być trudne

Coraz więcej firm ma trudności z pozyskaniem odpowiednich specjalistów IT. Na rynku istnieje ogromny deficyt pracowników branży informatycznej, dlatego też zbudowanie działu IT jest dla wielu firm dużym wyzwaniem. Wiąże się to z dużymi kosztami i czasem potrzebnym do wprowadzenia produktu na rynek, a także realizacją zamówień.

Ale jeśli spojrzymy na Polskę, gdzie rynek specjalistów IT jest naprawdę duży, znalezienie pracowników wcale nie musi być takie trudne.

Niektórzy błędnie zakładają, że nearshoring jest długim i żmudnym procesem, w którym musi upłynąć dużo czasu, zanim będzie można czerpać korzyści. W rzeczywistości, z konkretnym i profesjonalnym dostawcą, jest to stosunkowo proste i może trwać od 30-45 dni do czasu skompletowania zespołu gotowego do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Przeczytaj więcej
Przeczytaj więcej

managed_service_icon_2021_3

Wykwalifikowani i kompetentni

konsultanci IT

timeandmaterial_icon_2021_3

Wysokiej jakości skalowalne usługi

dostosowane do potrzeb

Twojej firmy

NS_Experienced-provider_icon_2021_1

Doświadczony dostawca z wieloletnią

praktyką w realizacji

usług nearshoringowych.

Nearshoring jako usługa

Z pomocą ProData Consult zyskasz dostęp do wysoko wyspecjalizowanych i kompetentnych specjalistów IT, których Polska może zaoferować.

Zajmiemy się wszystkimi sprawami praktycznymi. Innymi słowy, zapewnimy biura, infrastrukturę, sprzęt i oczywiście wysokiej jakości zasoby IT - krótko mówiąc; zajmiemy się całą logistyką.

Od momentu podjęcia decyzji o korzystaniu z usługi nearshoringu do stworzenia w pełni funkcjonalnego zespołu, potrzeba nie więcej niż 45 dni. Jednocześnie możesz w każdej chwili usunąć wszystkie zobowiązania w ciągu maksymalnie 30 dni.

Możemy stworzyć dla Ciebie idealnie dopasowany zespół, niezależnie od ilości potrzebnych konsultantów. Dla większości naszych klientów dostarszamy zespoły specjalistów w ilości ponad 100 osób każdy.

Usługi nearshoringowe prowadzimy w Warszawie, Krakowie i Łodzi.

Posiadane przez nas certyfikaty jakości

3000-2020_3
3402-2-2020_3

Zasada plug & play w nearshoringu

KROK 1

Faza badawcza

Nadal zastanawiasz się, czy nearshoring to właściwy wybór dla Twojej firmy? Nie martw się, pomożemy Ci rozwiać wątpliwości, abyś mógł podjąć świadomą decyzję, nie wydając przy tym ani grosza. Pozwól, że zabierzemy Cię na wycieczkę do Polski, abyś mógł zobaczyć nasze placówki, porozmawiać z konsultantami oraz wybranymi klientami, a także zapoznać się z poziomem wiedzy i kulturą pracy panującą w polskich firmach.

KROK 2

Identyfikacja potrzeb

Wspólnie definiujemy potrzeby Twojej firmy. Następnie dopasowujemy rozwiązanie i usługę indywidulanie do Twoich wymagań.

KROK 3

Wyszukanie i dopasowanie najlepszych talentów

W oparciu o zidentyfikowane wymagania, znajdujemy najlepszych konsultantów IT dopasowanych do Twoich potrzeb.

KROK 4

Rozmowy kwalifikacyjne i dobór pracowników

Ostatecznie to Ty przeprowadzasz rozmowę kwalifikacyjną i wybierasz zespół konsultantów, który najlepiej wykona powierzone mu zadania.

KROK 5

Umowa

Umowa zostanie oparta na ustawodawstwie krajowym klienta, a zatem klient nie będzie podlegał ustawodawstwu polskiemu. Z 30-dniowym wyprzedzeniem, klient jest w stanie zwolnić się ze wszelkich zobowiązań, podczas gdy z drugiej strony ProData Consult jest związana zobowiązaniami długoterminowymi.

KROK 6

Organizacja

Zapewniamy pełen pakiet logistyczny, który obejmuje organizację biura, stanowisk pracy i infrastruktury IT.

KROK 7

100% bezpieczeństwa i zgodności z międzynarodowymi standardami

Nieustannie inwestujemy w działania związane z bezpieczeństwem, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi standardami. Dlatego też wszystkie nasze dostawy, infrastruktura informatyczna i związane z tym procesy spełniają najbardziej rygorystyczne międzynarodowe normy dotyczące bezpieczeństwa informatycznego i ochrony danych.

KROK 8

Nieustanna pomoc i zapewnianie jakości

Zapewniamy bezproblemową współpracę, gwarantując najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Zajmiemy się wszystkim, czego potrzebujesz:

Specjalnie dedykowane zespoły ProData Consult w Warszawie, Krakowie i Łodzi realizują dopasowane usługi nearshoringowe dla klientów europejskich. Zajmiejmy się wszystkimi aspektami praktycznymi, takimi jak: organizacją biura, infrastrukturą, sprzętem i oczywiście – najwyższej klasy specjalistami IT.

Referencje

Subskrybuj newsletter

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od ProData Consult, zawierajacych treści o charakterze newsowym, poradnikowym itp. Akceptujesz również naszą Politykę Prywatności oraz Przetwarzania Plików Cookies.

W każdym momencie możesz wycofać zgodę. Możesz to zrobić za pomocą funkcji 'wypisz się', dostępnej na stronie lub pisząc do nas na adres info@prodataconsult.com