Usługi z zakresu zarządzania dopasowane do Twoich potrzeb

Z największą starannością i zaangażowaniem pomagamy klientom w zaspokajaniu ich potrzeb biznesowych i informatycznych. Nasze usługi zawsze są w pełni dostosowane do konkretnych wyzwań. Wierzymy, że prawdziwa wartość kryje się w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, dlatego stosujemy pragmatyczne i indywidualne podejście do każdego problemu.

Zdajemy sobie sprawę, że rozwiązywanie problemów wymaga wiele uwagi. Dlatego też słuchamy, rozumiemy, a jeśli zaistnieje taka potrzeba, oczekujemy i pomagamy spojrzeć naszym klientom na rozwiązania z różnych perspektyw. Bierzemy pełną odpowiedzialność za usługi i rozwiązania, które dostarczamy - od zarządzania, poprzez wdrażanie a kończąc na raportowaniu.

Niezależnie od obszaru i złożoności

Dzięki podejściu zorientowanemu na problemy, nie narzucamy naszym klientom żadnych z góry określonych rozwiązań czy metod. Zamiast tego, starannie rozważamy, które podejście jest najbardziej odpowiednie dla konkretnego klienta, jego procesów i specyfiki organizacji

Managed service model_done1
Managed service model_done

Pełna elastyczność oferowanych usług IT

Jako firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego i informatycznego, zapewniamy naszym klientom pełną elastyczność w doborze usług dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb biznesowych. To podejście pozwala naszym klientom na swobodne przejście od klasycznej współpracy na zasadzie time and material, do kompleksowej umowy o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (ang. SLA - Service Level Agreement) i stałych kosztach i na odwrót - bez żadnych zobowiązań.

Zarezerwuj bezpłatną konsultację

Stoisz przed ważnym wyzwaniem i potrzebujesz wsparcia, by mu sprostać? Chętnie podzielimy się naszymi wskazówkami

i przedstawimy Ci nasz punkt widzenia. Tutaj możesz zarezerwować bezpłatną konsultację próbną

z jednym z naszych ekspertów.

Stawiamy na dialog i wzajemną współpracę

Doskonale znamy i rozumiemy potrzeby biznesowe naszych klientów. Tylko dzięki kompleksowemu zrozumieniu specyfiki ich rynku, organizacji i konkretnej sytuacji, możemy zapewnić profesjonalne usługi doradcze. Dzięki szczegółowym rozmowom i sesjom konsultingowym wspólnie dostosowujemy i definiujemy usługę lub rozwiązanie dopasowane do konkretnego wyzwania.

Dzięki temu, możesz liczyć na pełną przejrzystość całego procesu i mieć świadomość, za co i dlaczego płacisz za dane rozwiązanie.

dialogue_cooperation-2021

Referencje

Subskrybuj newsletter

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od ProData Consult, zawierajacych treści o charakterze newsowym, poradnikowym itp. Akceptujesz również naszą Politykę Prywatności oraz Przetwarzania Plików Cookies.

W każdym momencie możesz wycofać zgodę. Możesz to zrobić za pomocą funkcji 'wypisz się', dostępnej na stronie lub pisząc do nas na adres info@prodataconsult.com