Znajdziemy specjalistę idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb

Od ponad 25 lat łączymy pracodawców z najlepszymi specjalistami IT na rynku. Nasze bogate doświadczenie oraz precyzyjnie opracowane procesy weryfikacji umiejętności kandydatów gwarantują najwyższą jakość i pełne zadowolenie klientów.

Specjalizujemy się w branży IT od A-Z. Bez względu na rolę i kompetencje, a także to, jakiego doświadczenia i umiejętności potrzebujesz, znajdziemy konsultanta IT, który będzie odpowiadał potrzebom Twojej firmy.

Chciałbyś skorzystać z pomocy doświadczonego konsultanta IT? Kliknij w przycisk poniżej, aby otrzymać bezpłatną, niewiążącą ofertę cenową dla profilu, jakiego szukasz.

Przeczytaj więcej

Skalowane rozwiązania IT

Skalowalność staje się coraz ważniejszą kwestią w działaniu dużych, nowoczesnych organizacji IT. Obszerna baza doświadczonych specjalistów, jaką dysponujemy pozwala zaoferować naszym klientom elastyczność, niezbędną do wdrażania wszelkich zmian, kiedy tylko będzie to konieczne. Dzięki pełnej skalowalności, jesteśmy w stanie dopasować się do dynamicznie zmieniającego się świata IT i zapewnić sukces naszym klientom.

Dostęp do tysiąca doświadczonych konsultantów IT to najlepsze potwierdzenie, że możemy dostarczyć i zaspokoić każdą potrzebę biznesową. Posiadamy zarówno klientów z pojedynczym konsultantem, jak i takich, którzy mają ich ponad stu. Ich kompetencje są bardzo szerokie, od rozwoju oprogramowania, aż po umiejętności biznesowe.

scaling-bracket2021
Businees-and-IT-Consultants_03
Build-On-Trust2

Dbałość o długotrwałe relacje

Prawdziwe zrozumienie organizacji, biznesu, środowiska IT i zaplecza technologicznego każdego klienta jest podstawą naszego sukcesu. Dostarczenie konsultantów IT idealnie dopasowanych do potrzeb danej firmy, a także aktywne zaangażowanie w rozwój nowych talentów, wymaga doskonałej znajomości nie tylko branży, ale także konkretnej sytuacji i rynku danego klienta. Dlatego właśnie tak duży nacisk kładziemy na budowanie i pielęgnowanie silnych, trwałych relacji zarówno z klientami, jak i współpracującymi z nami konsultantami.

Role

Specjalizujemy się w branży IT od A do Z

role_IT_ProjectManager_Icon_2021_2

Kierownik projektu

role_WebDeveloper_icon_2021

Web developer

Icon whitegrey

Konsultant biznesowy

Role_Solution-Arch_icon_2021

Architekt rozwiązań

role_scrum-master_icon_2021

Scrum Master

role_Test-Manager_icon_2021

Menedżer testów

Role_infrastructure-consultant_icon_2021

Konsultant ds. infrastruktury

role_mobile-developer_icon_2021

Programista aplikacji mobilnych

Referencje

Subskrybuj newsletter

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od ProData Consult, zawierajacych treści o charakterze newsowym, poradnikowym itp. Akceptujesz również naszą Politykę Prywatności oraz Przetwarzania Plików Cookies.

W każdym momencie możesz wycofać zgodę. Możesz to zrobić za pomocą funkcji 'wypisz się', dostępnej na stronie lub pisząc do nas na adres info@prodataconsult.com