Spread of ESG report

Raport środowiskowy, społeczny i dotyczący zarządzania (ESG)

ProData Consult niestrudzenie pracuje nad optymalizacją swoich procesów, czyniąc je bardziej wydajnymi i zrównoważonymi.

Jesteśmy zaangażowani w zmniejszanie naszego śladu węglowego i wykorzystujemy naszą wiedzę, aby pomóc naszym partnerom biznesowym zrobić to samo. Ponadto zintensyfikowaliśmy działania w zakresie zgodności procesów, aby zapewnić prowadzenie działalności biznesowej według najwyższych standardów rynkowych i etycznych.

OR_CSR

Polityka CSR

ProData Consult zobowiązała się do dostosowania naszej strategii i działań biznesowych do Wytycznych ONZ dla biznesu i praw człowieka (UN Guiding Principles for Business and Human Rights - UNGP) oraz do wytycznych OECD dla przedsiębiorstw międzynarodowych (OECD Guidelines for Multinational Enterprises - OECD). Będziemy zapobiegać czynnikom negatywnie wpływającym na ochronę praw człowieka, środowiska naturalnego i etyki biznesu (przeciwdziałanie korupcji) lub łagodzić ich skutki, a także zajmiemy się wszelkimi faktycznymi negatywnymi skutkami, jakie mogą się pojawić.

Polityka w zakresie ochrony danych i PKBR

ProData Consult z zaangażowaniem i dokładnością troszczy się o ochronę prywatności i poufności wszystkich pracowników, klientów, konsultantów i partnerów biznesowych.

Przestrzegamy najwyższych standardów w zakresie integralności danych i bezpieczeństwa informacji, aby zapewnić ochronę danych naszych klientów i konsultantów. Posiadamy certyfikat ISAE 3000 GDPR Assurance Report, który potwierdza naszą zgodność z europejskimi normami prawnymi w zakresie przetwarzania danych osobowych. Zasadniczo, dokument ten służy jako dowód na to, że ProData Consult przestrzega i stosuje się do postanowień Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (EU).

Usługi, które oferujemy naszym klientom, są również zgodne z najwyższymi standardami. Możemy z dumą powiedzieć, że udało nam się uzyskać ISAE 3402 Assurance Report, który potwierdza, że wszystkie procesy związane z naszymi usługami nearshoringowymi są zgodne z normą ISO 27001, a do tego są stale monitorowane i udoskonalane.

Data-Privacy

Kodeks Etyki Biznesu

Poniżej znajduje się nasz Kodeks postępowania w relacjach biznesowych. Oczekujemy, że wszystkie nasze relacje biznesowe (klienci, dostawcy i konsultanci) będą dostosowywać odpowiednio swoje działania.

Wspieramy

UNGC_web

UN Global Compact

Transparency int_web

Transparency international

Amnesty_web

Amnesty international

Unicef_web

Unicef

UNGC_web

UN Global Compact

UN Global Compact jest największą na świecie inicjatywą CSR. ProData Consult jest dumnym członkiem od 2014 roku. Członkostwo zobowiązuje ProData Consult i tysiące innych członków do corocznego informowania o postępach. Dotyczy to również tego, w jaki sposób my, jako firma, podjęliśmy lub zamierzamy podjąć się wdrożenia Dziesięciu Zasad w każdym z trzech obszarów (prawa człowieka, środowisko naturalne, przeciwdziałanie korupcji).

Z dumą wywiązujemy się z naszej odpowiedzialności i zobowiązań w zakresie relacji społecznych, relacji pracowniczych, poszanowania praw człowieka i równowagi ekologicznej. Dowiedz się więcej w naszym Komunikacie na temat postępów.

Podziel się z nami swoją opinią

Mimo że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby postępować właściwie - wciąż się uczymy. Dlatego też z chęcią wysłuchamy uwag - niezależnie od tego, czy będą to pochwały, sugestie, czy też uwagi co do wywiązywania się z naszych zobowiązań.

 

Skontaktuj się z nami i podziel się swoją opinią. Możesz to zrobić także poprzez naszą stronę internetową.

ManagedService_Dialogue