Praca w ProData Consult

W ProData Consult bardzo cenimy sobie różnorodność. Zarówno jeśli chodzi o pochodzenie i kompetencje, jak i w odniesieniu do osobowości i indywidualnych ambicji.

Jesteśmy zróżnicowanym i dobrze zorganizowanym zespołem, składającym się z doświadczonych specjalistów, świeżo upieczonych absolwentów i samouków. Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy ciekawi świata, pomocni i chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi kolegami.

Jesteśmy dumni z naszych wartości, które opierają się na uczciwości, życzliwości, uczynności i solidarności. Tworzymy silną wspólnotę, w której najważniejsza jest współpraca - nie tylko na szczeblu lokalnym, ale również w ramach naszych międzynarodowych oddziałów. Tylko w zgodzie możemy zapewnić naszym klientom i konsultantom najlepszą obsługę - i to jest nasz cel.

Jako pracownik ProData Consult doświadczysz kultury ścisłej współpracy, w której ludzie stoją obok siebie i w której kładzie się nacisk na budowanie bliskich relacji. Chodzenie do pracy musi być przyjemnym i inspirującym doświadczeniem, a jednocześnie stanowić wyzwanie. Dlatego też podejmujemy szereg działań, które zapewnią, że pójście do pracy będzie zarówno motywujące, jak i angażujące. I wreszcie, staramy się również stworzyć odpowiednie warunki dla dobrego samopoczucia zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Stocksy_txp817a5eafVJN200_Medium_2369145

Jesteś freelancerem specjalizującym się w IT?

Jeżeli jesteś niezależnym konsultantem, poszukującym nowych projektów, kliknij na link, aby zobaczyć najnowsze dostępne oferty pracy konsultingowej.

Złóż wniosek tutaj