ABout_Us_Uncomprimising@80px

Stawiamy na bez­kompromiso­wość

Od dziesięcioleci pomagamy naszym klientom znaleźć najwyższej klasy konsultantów biznesowych i wykwalifikowanych specjalistów IT, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i realizowanego projektu. Mimo, że mamy już ogromne doświadczenie w tym zakresie, nadal doskonalimy swoje umiejętności. Nasze usługi świadczymy zarówno lokalnie na miejscu, jak również z naszych oddziałów nearshoringowych w Polsce.

About_Us_TrustedBy@80px

Zaufanie najlepszych firm, począwszy od 1994 roku

Od lat współpracujemy ze znanymi międzynarodowymi markami. Naszym priorytetem jest świadczenie usług "second-to-none", działając bez żadnych kompromisów w zakresie realizacji naszego celu, jakim jest profesjonalna pomoc klientom w rozwoju ich biznesu i budowaniu działów IT.

about_us_leading@80px

Wiodący dostawca
w branży

Od 1994 roku, ProData Consult przebyła niesamowitą podróż, a obecnie znajduje się wśród wiodących dostawców w naszym segmencie w Europie Północnej. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w Kopenhadze, a ponadto posiadamy oddziały w Szwecji, Norwegii, Polsce, Holandii i Niemczech.

About_Us_OwnedBy@80px

Partner grupy Axcel

W roku 2020, ProData Consult Group osiągnęła przychody w wysokości ponad 202 milionów euro.

ProData Consult Sp. z o.o. jest częścią Międzynarodowej Grupy ProData Consult A/S. Od 2021 roku ProData Consult A/S jest własnością wiodącego funduszu inwestycyjnego AXCEL oraz grupy członków zarządu i kadry kierowniczej wyższego szczebla.

    

Od grudnia 2021 ProData Consult i emagine Group to już oficjalnie jedna firma.

Jesteśmy dostawcą skalowalnego personelu IT

Niezależnie od tego, czy świadczymy usługi lokalnie, czy w ramach nearshoringu, zawsze jesteśmy w stanie zaspokoić bieżące potrzeby naszych klientów w zakresie określonych kompetencji IT.

Oferujemy firmom niezbędną elastyczność i skalowalność, aby mogły zawsze dysponować zespołami o odpowiednich umiejętnościach, pozwalającymi im poruszać się w zwinnym i zmieniającym się środowisku. Stale poszerzamy sieć współpracujących z  nami specjalistów IT. Nasz zespół jest zawsze na bieżąco z trendami branżowymi i nowymi technologiami, co pomaga nam aktywnie dostosowywać się do stale rosnącego zapotrzebowania na talenty IT.

Poznaj nasz zespół

Administracją i zarządzaniem ProData Consult zajmuje się ponad 175 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Wspólnie na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na zadowolenie naszych klientów, konsultantów i partnerów.

Our_Responibility_coverImg_2021

Społeczna odpowiedzialność biznesu

ProData Consult prowadzi aktywną politykę CSR, dlatego też jesteśmy członkiem UN Global Compact.

 

Przeczytaj więcej

Press_Block_coverImg_2021

Dla prasy

Tu znajdziesz materiały prasowe oraz najnowsze informacje o tym, co nowego dzieje się w naszej firmie.

Przeczytaj więcej

Role

Specjalizujemy się w branży IT od A do Z

role_IT_ProjectManager_Icon_2021_2

Kierownik projektu

role_WebDeveloper_icon_2021

Web developer

Icon whitegrey

Konsultant biznesowy

Role_Solution-Arch_icon_2021

Architekt rozwiązań

role_scrum-master_icon_2021

Scrum Master

role_Test-Manager_icon_2021

Menedżer testów

Role_infrastructure-consultant_icon_2021

Konsultant ds. infrastruktury

role_mobile-developer_icon_2021

Programista aplikacji mobilnych