Stawiamy na bezkompromisowość

Od dziesięcioleci pomagamy naszym klientom znaleźć najwyższej klasy konsultantów biznesowych i wykwalifikowanych specjalistów IT, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i realizowanego projektu. Mimo, że mamy już ogromne doświadczenie w tym zakresie, nadal doskonalimy swoje umiejętności. Nasze usługi świadczymy zarówno lokalnie na miejscu, jak również z naszych oddziałów nearshoringowych w Polsce.

 

Zaufanie najlepszych firm, począwszy od 1994 roku.

Od lat współpracujemy ze znanymi międzynarodowymi markami. Naszym priorytetem jest świadczenie usług "second-to-none", działając bez żadnych kompromisów w zakresie realizacji naszego celu, jakim jest profesjonalna pomoc klientom w rozwoju ich biznesu i budowaniu działów IT.

Od 1994 roku, ProData Consult przebyła niesamowitą podróż, a obecnie znajduje się wśród wiodących dostawców w naszym segmencie w Europie Północnej. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w Kopenhadze, a ponadto posiadamy oddziały w Szwecji, Norwegii, Polsce, Holandii i Niemczech.

W roku 2019, ProData Consult Group osiągnęła przychody w wysokości 137 milionów euro.

ProData Consult Sp. z o.o. jest częścią Międzynarodowej Grupy ProData Consult A/S. Od 2018 roku ProData Consult A/S jest własnością jednego z wiodących funduszy Private Equity w Skandynawii - POLARIS oraz grupy członków zarządu i kadry kierowniczej wyższego szczebla.

FrontP_BeeCubes

Jesteśmy dostawcą skalowalnego personelu IT

Niezależnie od tego, czy świadczymy usługi lokalnie, czy w ramach nearshoringu, zawsze jesteśmy w stanie zaspokoić bieżące potrzeby naszych klientów w zakresie określonych kompetencji IT.

Oferujemy firmom niezbędną elastyczność i skalowalność, aby mogły zawsze dysponować zespołami o odpowiednich umiejętnościach, pozwalającymi im poruszać się w zwinnym i zmieniającym się środowisku. Stale poszerzamy sieć współpracujących z  nami specjalistów IT. Nasz zespół jest zawsze na bieżąco z trendami branżowymi i nowymi technologiami, co pomaga nam aktywnie dostosowywać się do stale rosnącego zapotrzebowania na talenty IT.

Poznaj nasz zespół

Administracją i zarządzaniem ProData Consult zajmuje się ponad 175 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Wspólnie na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na zadowolenie naszych klientów, konsultantów i partnerów.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

ProData Consult prowadzi aktywną politykę CSR, dlatego też jesteśmy członkiem UN Global Compact.

 

Przeczytaj więcej

Dla prasy

Tu znajdziesz materiały prasowe oraz najnowsze informacje o tym, co nowego dzieje się w naszej firmie.

Przeczytaj więcej