Optymalizacja jakości i terminowości realizowanych zleceń

Połączenie szybkości i jakości może wydawać się sprzecznością, ale to właśnie tego oczekują od nas klienci. Potrzeba konkretnych kompetencji IT często wymaga natychmiastowej reakcji i szybkiego działania, ponieważ to od nich zależą kluczowe projekty biznesowe, napięte harmonogramy i poziom innowacyjności dostarczanych rozwiązań.

Mając to na uwadze, opracowaliśmy nasz biznes i procesy. Wszystko, co robimy koncentruje się wokół możliwości zaspokojenia bezpośredniego zapotrzebowania naszego klienta na wykwalifikowanych pracowników działów informatycznych. Dajemy naszym klientom pewność, że, niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, brak specjalistów IT nigdy nie stanie się blokadą biznesową.

HWW_OptimizedQuality

Dopasowanie do dynamicznie zmieniającego się rynku

Branża IT rozwija się w dynamicznym tempie, dlatego technologie i umiejętności, które dziś są uważane za innowacyjne, za kilka miesięcy mogą stać się już przestarzałe. Zdajemy sobie sprawę, że działalność naszych klientów także stale się zmienia. Dlatego nasz zespół nieustannie trzyma rękę na pulsie i z uwagą śledzi trendy w zakresie nowych technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie aktywnie angażować się w pomoc naszym klientom w znalezienie talentów, będących w stanie pracować w nawet najbardziej innowacyjnych technologiach i narzędziach.

Nieustannie rozbudowujemy naszą sieć doświadczonych konsultantów IT, ponieważ to pozwala nam dostosować się do aktualnych potrzeb naszych klientów w zakresie kompetencji IT.

Eksperci IT na wyciągnięcie ręki

Z rzetelnością podchodzimy do każdego, nawet najmniejszego zlecenia.

Obiektywny, kompleksowy i uporządkowany proces, w pełni wspierany przez zaawansowane systemy informatyczne, jest gwarantem dokładnego i bezstronnego dopasowania oraz terminowej realizacji.

HWW_refineReq_icon_2021

Dopracowanie wymagań

W bezpośrednich rozmowach z klientem, opisujemy i dopracowujemy wymagania dla konkretnego zapytania.

HWW_search_icon_2021

Poszukiwania

W oparciu o szczegółowe wymagania, starannie przeszukujemy naszą rozległą sieć specjalistów IT i wybieramy najlepszego konsultanta dla danego zapytania.

HWW_validate_icon_2021

Weryfikacja i dopasowanie

Rygorystyczne i metodyczne procesy weryfikacji pomagają zapewnić właściwe dopasowanie profilu konsultanta do potrzeb klienta.

HWW_CVsPresented_icon_2021

Zaprezentowane CV konsultanta

CV konsultanta jest przekazywane klientowi. Dostarczamy je w ujednoliconym formacie w celu łatwego przeglądu i porównania.

HWW_Interview_icon_2021

Rozmowa kwalifikacyjna

Osobista rozmowa kwalifikacyjna jest przeprowadzana bezpośrednio pomiędzy klientem a konsultantem.

vendor_man_service_icon_2021_1

Umowa

Koszt, warunki i czas trwania kontraktu są uzgadniane i zapisywane w elastycznej umowie.

Stawiamy na silne i wartościowe relacje

Znamy naszych konsultantów i kładziemy duży nacisk na budowanie z nimi długotrwałych i owocnych relacji. W ten sposób zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz właściwe dopasowanie sytuacji, organizacji i potrzeb klienta nie tylko do umiejętności, ale także osobowości konsultantów.

Referencje

Subskrybuj newsletter

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od ProData Consult, zawierajacych treści o charakterze newsowym, poradnikowym itp. Akceptujesz również naszą Politykę Prywatności oraz Przetwarzania Plików Cookies.

W każdym momencie możesz wycofać zgodę. Możesz to zrobić za pomocą funkcji 'wypisz się', dostępnej na stronie lub pisząc do nas na adres info@prodataconsult.com