Nordic Aviation Capital: Dostęp do wszystkich usług w jednym miejscu

Nordic Aviation Capital jest firmą rozwijającą się w niezwykle szybkim tempie, co nakłada na nią wysokie wymagania w zakresie rozwoju strategicznego, taktycznego i operacyjnego. Ogromnym wyzwaniem dla mnie jako IT Managera była realizacja celów strategicznych oraz utrzymanie synergii i powiązania pomiędzy strategią biznesową a wsparciem technologicznym. Na poziomie operacyjnym oznaczało to konieczność znalezienia odpowiednich środków i kompetencji informatycznych, które pozwoliłyby na odpowiednio szybkie wykonanie zadań przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości ich realizacji.

Dzięki temu, że ProData Consult to zarówno firma konsultingowa w zakresie IT, jak i dostawca usług z zakresu zarządzania, która dodatkowo posiada centrum nearshoringowe w Warszawie, posiadam dostawcę oferującego pełen zakres usług, w którym wszystkie niezbędne rozwiązania mogę uzyskać w jednym miejscu.

Posiadanie ProData Consult jako partnera daje ogromną wartość, ponieważ oferuje nowe możliwości i usługi, o których nigdy wcześniej nie myślałem.

Otrzymałem doradztwo z zakresu zarządzania i strategii IT, które wyniosło naszą organizację na zupełnie nowy poziom i stworzyło silne powiązanie między strategią biznesową a strategią IT, zapewniając tym samym niezbędny zastrzyk energii, a także optymalizację kosztów operacyjnych i efektywności firmy.

Ponadto, usługi ProData Consulting dały mi możliwość rozwoju przy wykorzystaniu wysoko wykwalifikowanych umiejętności. Bardzo pozytywnym doświadczeniem jest dla mnie również wdrożenie nearshoringu z udziałem polskich konsultantów w Centrum Obsługi Klienta ProData w Warszawie. Zarówno ze względu na bardzo wysoki poziom kompetencji konsultantów, jak i ich proaktywne podejście i zwinność, a także bardzo atrakcyjną cenę.

Nasza współpraca spełniła wszystkie oczekiwania, jakie mieliśmy przed rozpoczęciem współpracy. Poziom świadczonych przez ProData Consult usług jest najwyższym poziomie, a ja mam wrażenie, że czerwony dywan jest dla mnie - jako klienta - nadal rozwijany.

Mads Krog Jensen

IT Manager

related posts