Municipality of Copenhagen: Efektywny proces poszukiwania najlepszych konsultantów

Z uwagi na owocną współpracę, ProData Consult jest jednym z naszych najczęściej wybieranych dostawców usług konsultingowych. Mimo, że zawsze staramy się nieco przechytrzyć naszych partnerów i starannie sprawdzić, czy znaleźliśmy najlepszego kandydata, ostatnia umowa z ProData Consult jest najlepszym dowodem na to, że mamy do czynienia z najlepszym dostawcą usług konsultingowych. Współpracujemy z ProData Consult, ponieważ wielokrotnie przekonaliśmy się już, że są w stanie dostarczyć usługi w pełni dopasowane do naszych potrzeb. Dlatego właśnie firma ta zawsze widnieje na naszej liście możliwych dostawców usług konsultingowych.  

ProData Consult zawsze udaje się trafić w dziesiątkę pod względem profilu poszukiwanego przez nas specjalisty i wymagań w stosunku do niego. Personel wykazuje się dużym profesjonalizmem, starając się jak najlepiej zrozumieć nasze potrzeby. Zawsze zadaje właściwe pytania, dzięki czemu możemy precyzyjnie określić profil kandydata, jakiego szukamy.

Czasem zdarza się, że zauważymy pilną potrzebę szybkiego zwiększenia skali, na przykład kiedy dostaniemy taki sygnał od pracownika. Również w takich przypadkach ProData Consult wykazuje się pełnym profesjonalizmem i należytą starannością, doskonale zdając sobie sprawę, że w naglących sytuacjach należy pracować na najwyższych obrotach.

Proces poszukiwania właściwego konsultantów dzięki ProData Consult jest niezwykle szybki i efektywny. Firma posiada w swojej bazie solidne profile specjalistów IT, dlatego bardzo ważne jest, by znaleźć jak najlepiej dopasowanego konsultanta. Dzięki szczegółowym rozmowom z przedstawicielami ProData Consult, jesteśmy w stanie szybko określić konkretny profil, jakiego szukamy. Niewiele później, otrzymujemy kilka interesujących propozycji wykwalifikowanych konsultantów. W usługach ProData Consult cenimy uczciwość i otwartość. ProData Consult nie oferuje niewykwalifikowanych profili i wyraźnie stwierdza, że jeśli nie mogą one być dostarczone w oparciu o nasze dokładne wymagania, możemy szybko przejść dalej.

Ogólnie rzecz biorąc, ProData Consult posiada wszelkie niezbędne kompetencje, aby znaleźć konsultanta dopasowanego do naszych wymagań oraz profilu naszej organizacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy, zarówno jeśli chodzi o koszt, jakość, jak i oczekiwania. Zazwyczaj nie poszukujemy niszowych profili, ale kiedy zaistnieje taka potrzeba, ProData Consult zawsze zdoła dopasować zarówno kompetencje, jak i przestawić najlepsze możliwości finansowe.

Podsumowując, ProData Consult świetnie radzi sobie ze znajdowaniem profili z dokładnymi kompetencjami, spełniając jednocześnie warunki dotyczące czasu trwania, kosztu i daty rozpoczęcia współpracy. Co więcej, ich zespół zawsze chętnie odpowiada na nasze pytania i ewentualne wątpliwości. Jesteśmy naprawdę zadowoleni ze współpracy z ProData Consult.

Bjarne Lund

Kierownik oddziału w Kopenhadze

related posts