Dobry i profesjonalny ton

W przypadku organizacji politycznych istnieją pewne szczególne warunki wstępne dla procesu zatrudniania konsultantów zewnętrznych. Ponieważ cały proces jest bardzo zautomatyzowany, komunikacja pomiędzy nami a dostawcą konsultantów jest ograniczona. Dlatego korzystne jest, aby dostawca konsultantów był zaznajomiony z naszą organizacją. ProData Consult dostarcza nam konsultantów od kilku lat, a więc wie, jakie profile i kompetencje pasują do naszej organizacji. A skala, jaką dysponuje ProData Consult, jest niewątpliwie dużym atutem. Komfortem jest świadomość, że otrzymujesz tylko najbardziej wykwalifikowanych konsultantów.

Przez wszystkie lata, współpraca z ProData Consult przebiegała bezproblemowo, a ja zawsze doświadczałem z ich strony profesjonalnego podejścia. Najważniejszą rzeczą przy zatrudnianiu konsultantów do projektów jest pozyskanie konsultanta o dokładnym zakresie wiedzy i kompetencji. Dlatego tak ważne jest, aby Twój partner był w stanie to zrealizować, a w tym przypadku ProData Consult trafia w sedno sprawy.

Kiedy potrzebujemy zewnętrznych konsultantów do projektu, korzystamy z umowy ramowej dla konsultantów. Dzięki niej konkretni dostawcy mogą złożyć ofertę zgodnie z jej warunkami. Z tego powodu mieliśmy przyjemność już kilkukrotnie współpracować z ProData Consult.

Jako organizacja polityczna, trudno jest przewidzieć liczbę projektów w skali roku, ponieważ jest ona zmienna. Z tego powodu musimy mieć możliwość stałego i odpowiedniego skalowania, w związku z czym korzystamy z usług konsultantów zewnętrznych. Daje to również elastyczność w korzystaniu z usług konsultantów zewnętrznych, ponieważ istnieje możliwość samodzielnego wybrania dokładnie tych kompetencji, których potrzebujemy w konkretnym przedziale czasowym.

Generalnie, jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy z ProData Consult. Zarówno kontakt z osobą kontaktową z ProData Consult, jak i z przydzielonymi konsultantami przebiegał sprawnie i profesjonalnie.

Henning Trier, Manager działu IT

related posts