Akademia Rekrutera ProData Consult i emagine przepustką do kariery w rekrutacji IT

Startujesz w zawodzie rekrutera? A może chcesz się przebranżowić? Nasz nowy program szkoleniowy, bazujący na wieloletnim doświadczeniu ekspertów firmy, przygotuje Cię w pełni do wykonywania tego - bardzo pożądanego na rynku - zawodu.

Data publikacji: 21/02/2022

Po pierwsze, aby skorzystać z programu, zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu! Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia. Zdaj się na nas, a obiecujemy osiągnięcie szybkich rezultatów. Co za tym idzie, dalszą karierę w strukturach rekrutacji połączonych niedawno firm ProData Consult i emagine.

WAŻNE: Warunkiem koniecznym zatrudnienia jest dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2). Jesteśmy międzynarodową organizacją, część korespondencji oraz obiegu dokumentów odbywa się właśnie w tym języku.

Aplikuj już teraz!

Osoby zainteresowane dołączeniem do Akademii Rekrutera, zapraszamy do pozostawienia aplikacji pod tym linkiem:

Dlaczego my?

Gdy inni zwalniają:

ProData Consult poszerza zespoły.  Tylko w ostatnich trzech latach zatrudniliśmy ponad 40 nowych rekruterów. Część z nich to właśnie osoby debiutujące w tej roli.

Co jeszcze możemy powiedzieć?

  • jesteśmy trzecią co do wielkości na polskim rynku firmą świadczącą usługi Outsourcingu i Konsultingu IT
  • wywodzimy się ze Skandynawii, gdzie ProData to lider rynku (to oznacza też skandynawską kulturę pracy)
  • w 2021 r. połączyliśmy siły z grupą emagine, dzięki czemu od teraz możemy zaoferować usługi także firmom z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, czy Indii
  • w zeszłym roku całkowity obrót grupy wyniósł aż 442 mln Euro, rok wcześniej było to 220 mln (łatwo zauważyć, jak szybko rośniemy!)

No dobrze, ale zapytacie co to oznacza w praktyce. Jak pracuje się w ProDacie Consult i emagine? Co mnie czeka? Wystarczy spojrzeć na zestawienie poniżej:

Kariera-rekrutera-z-ProData-Consult

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co jeszcze możemy Ci zaoferować: mjablonska@prodataconsult.pl (Michalina Jabłońska-Sprawnik, Acting HR Manager)

Praca w dziale rekrutacji ProData Consult i emagine oczami 'insiderki':

1547633597848

'Nigdy nie żałowałam decyzji o dołączeniu do ProData Consult. Zyskałam nie tylko wsparcie przełożonych, ale i pracę w wyjątkowej atmosferze. Skandynawski duch udziela się tu także Polakom.'

– mówi Klaudia Dąbkowska,
Resource Specialist.

Czym jest Akademia Rekrutera?

Zatem do brzegu. Czym tak naprawdę jest AKADEMIA REKRUTERA?

To szeroko zakrojony program przygotowujący Cię do zawodu. Składa się z sześciu modułów szkoleniowych, prowadzonych przez ekspertów ProData Consult i emagine.

Poniżej znajdziesz przybliżony plan wiosennej edycji. Jeszcze możesz się na nią załapać 🙂 Oczywiście to tylko zarys. Aby poznać pełną agendę, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego na jeden z wybranych adresów podanych w tym artykule.

Za organizację Akademii odpowiedzialna jest Malwina Gacyk-Dytkiewicz

W ProData Consult od ponad 4 lat. Obecnie Sourcing and Talent Manager, zarządzająca zespołem niemal dwudziestu osób (wśród których są rekruterzy oraz pracownicy tzw. Sourcing Support).

Ukończyła Pedagogikę i Andragogikę na Uniwersytecie Warszawskim (spec. Doradztwo zawodowe i edukacyjne). Wiedzę teoretyczną z zakresu rekrutacji zgłębiała na Akademii Leona Koźmińskiego, na kierunku Rekrutacja i Selekcja. Prywatnie miłośniczka podcastów oraz książek kryminalnych, a także świeżo upieczona mama.

1645008383639

'Jestem jedną z prelegentek Akademii, ale uwierzycie, że w całym przedsięwzięciu bierze udział ponad trzydzieści osób z ProData Consult i emagine? Na liście osób szkolących rekruterów znajdziecie także min. Joannę Zajchowską (Managerkę Rekrutacji), Paulinę Sawę (Dyrektor ds. Biznesu Lokalnego), Ewelinę Kałdunek (Dyrektor Nearshoringu), Account Managerów - Paulinę Kobus i Marcina Roga, Michalinę Jabłońską-Sprawnik (Managerkę HR), czy Mariusza Grajewskiego (Dyrektora Generalnego firmy).'

Na zdjęciu: Malwina Gacyk-Dytkiewicz

Zajrzyj na profil Malwiny na LinkedIn

Poznaj organizatorkę Akademii Rekrutera

Kto jeszcze poprowadzi Akademię?

Sylwetki ekspertów ProData Consult
i emagine

Katarzyna Lewandowska, Senior Resource Specialist / Team Leader

Pracuje w zespole dedykowanym jednemu z Klientów z branży bankowości. Rekrutacją IT zajmuje się od 8 lat, z ProData Consult związana od 5 lat. Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie uwielbia powieści kryminalne oraz chętnie eksperymentuje w kuchni z nowymi smakami.

Zofia Wala, Junior Resource Specialist

„Słucham, rozumiem, rekrutuję” to jej zawodowa dewiza, ponieważ proces rekrutacyjny to przede wszystkim budowanie relacji z drugim człowiekiem i słuchaniem tego, czego potrzebuje. Feedback jest jedną ze składowych budowania relacji. Dlaczego? Rozwinie to w swoim module szkoleniowym w ramach Akademi Rekrutera.

Alesia Darnapykh, Senior Resource Specialist

Na 'grządkę' ProDatową przyniosły ją wiatry ze wschodu  - dokładniej z Białorusi Ukończone studia na UW i SGH pozwoliły jej dołączyć do PDC i  rozwinąć się tutaj  z małego nasionka (czytaj - juniora) do Senior Rekrutera. Teraz i ona chce wspierać rozwój nowych osób w firmie.

Katarzyna Gadomska, Resource Specialist

Rekruterka z 8-letnim doświadczeniem zawodowym. Poza ProData Consult działała głównie w branży BPO/SSC, wyszukując specjalistów związanych z szeroko pojętą księgowością i finansami.

Mamza sobą setki napisanych ogłoszeń o pracę i tysiące „zaczepek”  wysłanych do kandydatów, a co za tym idzie konkretne spostrzeżenia na temat tego, na co kandydaci reagują. Dziś chcę się tymi spostrzeżeniami podzielić z Wami.

Weronika Tymczyna, Junior Resource Specialist

W ProDacie od września ubiegłego roku. Pracuje w zespole związanym z usługami dla klientów lokalnych. Jest absolwentką Informatycznego Wspomagania na WAT oraz Psychologii W Zarządzaniu na AEH. Szeroko pojętą rekrutacją zajmuje się od ponad 2 lat, natomiast jeśli chodzi o IT – ProData to jej debiut. W Akademii Rekrutera opowie o budowaniu sieci kontaktów.

Joanna Zajchowska, Recruitment Manager

Posiada prawie dziesięcioletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji IT, które zdobywała współpracując z największymi firmami na rynku. W ProData Consult od maja 2021, gdzie zarządza zespołem rekrutacji w zespole Nearshoringu, wspierając firmy ze Skandynawii oraz Europy w budowaniu zespołów IT. Prywatnie właścicielka przeuroczego psa rasy Golden Retriever oraz wielka fanka Harry'ego Pottera.

Artur Lisiński, Resource Specialist

Rekruter pracujący w zespole nearshoringowym. Posiada 4 lata doświadczenia w rekrutacji IT. W ProData Consult od maja 2021. W Akademi Rekrutera będzie prowadził zajęcia związane z metodami pracy z klientem.

Paulina Sawa, Dyrektor Biznesu Lokalnego

Akredytowana mentorka EMCC i liderka budowania efektywnej komunikacji. Została wyróżniona na liście #StrongWomenInIT2021  Doświadczenie zawodowe rozwijała w obszarze sprzedaży IT. Jej mocną stroną jest umiejętność połączenia sztuki sprzedaży z psychologią i światem technologii.

Patrycja Pukas, Account Manager & Team Leader

Od początku swojej kariery zawodowej związana z rolą Account Managera, uprzednio w obszarze sprzedaży produktów i usług rekrutacyjnych oraz Employer Brandingowych by następnie rozwinąć się w dziedzinie usług Outsourcingu IT. Swoją rolę postrzega jako naturalny proces budowania dobrej relacji z klientami, poznawania ich potrzeb i odpowiadania na nie, w sposób umożliwiającym im sprostanie wyzwaniom, z którymi się mierzą.

Kamil Zientarski, Senior Resource Specialist / Team Leader

Rekruter i Team Leader z niemal 8-letnim doświadczeniem w branży IT. W pracy stawia na dobre, partnerskie relacje zarówno z kandydatami jak i Hiring Managerami, zdrowy rozsądek i solidną wiedzę merytoryczną. Poczas Akademi odpowiedzialny głównie za przekazywanie wiedzy technicznej oraz niuansów ze świata IT.

Katarzyna Trzciałkowska, Resource Specialist

Przed dołączeniem do ProData Consult, ponad dwa lata spędziła w tzw. software house, działając w obszarze szeroko pojętego wsparcia sprzedaży i rekrutacji. Obecnie jest Rekruterką IT. Cechuje ją kompleksowe podejście do zadań oraz niespożyta energia.

Marcin Róg, Key Account Manager

Z ProData Consult związany od ponad 6 lat.  Zaczynał jako Rekruter i z biegiem czasu przeszedł do sprzedaży obejmując rolę Account Managera. Lubi biegać i jest wielkim fanem Juve!

Szczepan Weremczuk, Resource Specialist

Od początku kariery zawodowej zajmuje się rekrutacją w branży IT, zbierając doświadczenie zarówno w międzynarodowych korporacjach jak i software house. Prywatnie miłośnik przebywania na świeżym powietrzu (zwłaszcza z jego psem rasy Jack Russell), motorsportu oraz dobrych książek.

Julia Żukowska, Account Manager

Pracuje z nami od d 4,5 roku i właśnie od tego czasu jest związana z rekrutacją. Swoją przygodę w branży rozpoczynała od kilkumiesięcznego stażu, po którym objęła stanowisko Junior Recruitera w zespole Nearshoringu. Przez ponad 3 lata zajmowałam się prowadzeniem rekrutacji do Klientów różnych branż. W ostatnim roku jej rola zmieniła się. Obecnie pracuję jako Account Manager i opiekuje się kilkunastoma klientami i konsultantami, którzy realizują dla tychże klientów projekty IT.

Anita Pustoła, Senior Back Office Specialist / Team Lead

Pracuje w ProData Consul od niemal 4 lat, obecnie jako Team Leader zespołu Sourcing Support. Do jej głównych zadań należy między innymi dbanie o jakość danych w naszych wewnętrznych systemach oraz wspieranie rekruterów w ich codziennych obowiązkach poprzez tworzenie profili kandydatów.

Ewelina Kałdunek, Dyrektor Nearshoringu

W ProData Consult od 3 lat. Do jej zadań należy zarządzanie działem składającym się z zespołu sprzedażowego i rekrutacyjnego oraz koordynacja współpracy z klientami skandynawskimi. Przed PDC, doświadczenie zdobywała w takich firmach jak Avenga & Connectis. Z wykształcenia Magister Zarządzania.

Wioleta Genow, Senior Resource Specialist

Rekruterka IT z 4-letnim stażem, obecnie obejmująca rolę Team Leadera w obszarze Nearshore. Jest także Trenerką Komunikacji opartej na Empatii (NVC), miłośniczką dzielenia się wiedzą i inspirowania ludzi, a prywatnie entuzjastką gotowania i opiekunką szalonej suczki Bezy.